icons8-love-path-60

Wybór i działanie neuronów lustrzanych

Jesteś tym, kim myślisz, że jesteś. Poprzez nasycanie umysły właściwymi informacjami, zgodnymi z celem, jaki chcemy osiągnąć, podświadomie programujemy właściwe wzorce myślowe.

Poznaj teorię słonia i jeźdźca.

Wpływ myślenia na rzeczywistość w trzech krokach:

icons8-socrates-100

Starożytni Grecy, tajemniczy Jogini, oświeceni Święci i niedoścignieni Kapitaliści. Era informacji to era opowieści i budowania ekscytującej narracji nadającej sens naszemu życiu. Jaki system jest najbliższy Twojemu sercu? Dokonaj wyboru.

icons8-stream-logo-96

95% osób działa pod wpływem transu. Część z nich ma jeszcze możliwość wydostania się z niego, a dla innych jest już za późno. Jest osoba, która wyjaśnia to zjawisko. Dowiedz się kim był Napoleon Hill.

icons8-philosophy-100

Wyobraź sobie, że jedziesz autem wzdłuż torów kolejowych. Jest piękny słoneczny wieczór, zachodzące słońce, ciepłymi promieniami oświetla lśniącą karoserię, wyciskając sok z żywej barwy lakieru. Gdy zwracasz wzrok w stronę torów widzisz coś, co na zawsze utkwi w Twojej pamięci.

Na olbrzymiej maszynie, wysokości czteropiętrowego budynku, pędzi uśmiechnięty i podekscytowany osobnik, który z niekłamaną satysfakcją, przesuwa kolejną dźwignię na panelu sterowania. Gdy starasz się zrozumieć z czym właściwie masz do czynienia, tajemniczy jegomość, wciska przyciski i maszyna z hukiem podrywa się do lotu.

Świadomość, a podświadomość.